Voucher podarunkowy to jeden z najchętniej wybieranych rodzajów upominków. Nie ma się czemu dziwić, dzięki niemu bliska Ci osoba może nie tylko zrealizować swoje marzenie, ale także dostać nietuzinkowy prezent, na który nie może sobie pozwolić lub nawet o takim ekstremalnym prezencie nie myślała. Dla pasjonatów militariów i niekonwencjonalnych rozrywek polecany jest voucher na strzelnicę w Krakowie, który można indywidualne spersonalizować i dostosować go do swoich oczekiwań.

Voucher na strzelnicę w Krakowie – spraw radość bliskiej osobie

Osoby, które uwielbiają militaria lub spędzać czas w aktywny sposób koniecznie powinny spróbować swoich sił na strzelnicy. Dla nich także doskonałym prezentem będzie voucher na strzelnicę w Krakowie na dowolną kwotę do wykorzystania lub wybraną liczbę strzałów.

Bon na strzelnicę w Krakowie to niewątpliwie wyjątkowy prezent nie tylko dla mężczyzn, ale także dla kobiet, chcących doświadczyć niezapomnianych wrażeń i ciekawie spędzić czas. Taki voucher na strzelnicę może być zrealizowany także w ramach wspólnej randki. Postaw na nietuzinkowość i dobrą zabawę z prawdziwą bronią.

Strzelnica w Krakowie – voucher na wyjątkowe okazje

Voucher na strzelnicę może być wykorzystany przy jednym z kilku oferowanych pakietów, na przykład:

Pakiet Basic zawiera:

 • COLT 1911 (.22 LR) – 10 strzałów,
  SCORPION EVO – 10 strzałów, 
  Conversion Kit Glock – 5 strzałów

Pakiet Premium zawiera:

 • STRZELBA – 5 strzałów
  SCORPION – 10 strzałów
  GLOCK – 10 strzałów
  UZI – 10 strzałów

To, co bardzo istotne – voucher na strzelnicę w Krakowie może zostać wystawiony na dowolny pakiet strzelecki znajdujący się w ofercie lub istnieje możliwość indywidualnego określenia wartości, na jaką opiewać będzie bon.

Voucher występuje w kilku wariantach cenowych, dlatego każdy może wybrać odpowiedni dedykowany do swojego budżetu. Warto podkreślić, że bon na strzelnicę w Krakowie może być wykorzystany w punkcie Cracow Shooting Academy przy ulicy Surzyckiego 16 w Krakowie po wcześniejszym umówieniu.

Voucher na strzelnicę w Krakowie będzie zrealizowany w całkowicie bezpiecznych i komfortowych warunkach pod opieką wykwalifikowanego instruktora strzelnictwa. 

Bon na strzelnice w Krakowie– jak go wykorzystać?

Bon na strzelnicę w Krakowie to fantastyczny pomysł na upominek niezależnie od okazji. Może być genialną niespodzianką na urodziny, imieniny, a także Dzień Chłopaka, Dzień Nauczyciela czy Święta Bożego Narodzenia. Takie uroczystości dobrze jest celebrować w wyjątkowy sposób, a czas spędzony na strzelnicy na pewno taki będzie. Warto sprawdzić ofertę Cracow Shooting Academy – https://www.shootingcracow.com/bon-podarunkowy/.

Voucher na strzelnicę w Krakowie wygląda bardzo estetycznie, dlatego swoim designem jest przygotowany do wręczenia. Po dokonaniu zakupu i zaksięgowaniu wpłaty bon zostanie dostarczony w formie elektronicznej na podany adres email. Bon nie musi być wykorzystany od razu po zakupie. Data jego ważności to sześć miesięcy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *