Społeczna Akademia Nauk w Krakowie to jedna z renomowanych uczelni niepublicznych. Warto podjąć naukę na Wydziale Nauk Stosowanych, który ma swoją siedzibę w Krakowie. Wszystkim, którzy wiążą swoja przyszłość z szeroko rozumianym zarządzaniem przedsiębiorstwem oraz zasobami ludzkimi polecamy kierunek zarządzanie Kraków. To studia, które dają realną szansę pracy w zawodzie.

Dlaczego SAN, a nie inna uczelnia?

Studia w Społecznej Akademii Nauk warto wybrać z wielu powodów. Jednym z najważniejszych jest profesjonalna kadra dydaktyczna, która obejmuje nie tylko doskonałych teoretyków, ale również praktyków z danych dziedzin. Program studiów kładzie ogromny nacisk na część praktyczną. Stąd bardzo duży wybór praktyk studenckich w kraju oraz za granicą. Współpraca z zagranicznymi uczelniami daje możliwość wymiany studenckiej oraz wspólnie podejmowanych inicjatyw np. organizacji międzynarodowych konferencji. Dzięki temu studenci SAN zdobywają tak potrzebne doświadczenie oraz kontakty zawodowe już na etapie studiów. Stają się w związku z tym bardziej konkurencyjni na rynku pracy.

Co dają studia na kierunku zarządzanie?

Przede wszystkim bardzo wszechstronną wiedzę obejmującą takie dziedziny, jak zarządzanie, ekonomia, finanse, bankowość, marketing, prawo gospodarcze i wiele innych. Wśród praktycznych umiejętności najważniejsze miejsce zajmują planowanie, organizowanie i koordynowanie procesów zachodzących w przedsiębiorstwie. Nie bez znacznie pozostaje znajomość aktualnej sytuacji gospodarczej i umiejętność jej wykorzystania w zarządzaniu organizacją. Studia kształtują absolwentów, którzy w przyszłości mogą być doskonałymi organizatorami, cechujących się kreatywnością, przedsiębiorczością oraz komunikatywnością. To osoby, które nieustannie rozwijają swoje umiejętności, pogłębiają wiedzę oraz dążą do samorozwoju. Twórczo podchodzą do powierzonych im zadań, a jednocześnie potrafią motywować innych do działania. W życiu zawodowym towarzyszy im pasja i zaangażowanie. Jeśli interesuje Cię takie podejście do wykonywanego zawodu, weź udział w procesie rekrutacji i zostań studentem Społecznej Akademii Nauk.

Źródło: https://krakow.san.edu.pl/zarzadzanie-i-stopnia-o-kierunku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *