Dziadek to ostoja rodziny. Złota rączka, która umie naprawić i zbudować wszystko. Zawsze służy dobrą radą i pomoże w trudnej sytuacji. Kiedy byliśmy mali zawsze miał w zanadrzu słodkie upominki, które rozdawał, kiedy było nam smutno. Co kupić dziadkowi w prezencie, żeby był zadowolony?

Słodycze

Dziadek, jak każdy mężczyzna z pewnością jest wielkim łasuchem i uwielbia wszelkiego rodzaju łakocie. słodkie upominki będą zawsze mile widziane. Bombonierki, praliny i czekoladki zostaną zjedzone ze smakiem, a przy odrobinie szczęścia, może darczyńca załapie się na jednego cukierka?

Coś praktycznego

A może zestaw nowych narzędzi? Jeśli dziadek lubi naprawiać różne rzeczy, nowy zestaw śrubokrętów z pewnością sprawi mu radość. A może dalej jeździ na rowerze po zakupy? Zestaw kluczy i środków do czyszczenia rowerowego sprzętu ucieszy każdego fana dwóch kółek.

Drobny prezent

Fajnym pomysłem może być kubek ze śmiesznym napisem, jeśli dziadek jest kawalarzem. Jeśli lubi czytać książki, wystarczy kupić mu najnowsze wydanie powieści ulubionego autora. W dobrym tonie jest dodać do każdego prezentu słodkie upominki, aby dziadek miał w razie przybycia gości, czym poczęstować grono rodziny.
Dziadek z pewnością ucieszy się również za samo przybycie. Rodzina jest przecież najważniejsza, a odwiedziny wnucząt są najlepszym prezentem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *