Ubytki w uzębieniu potrafią znacznie obniżyć nasz komfort osobisty i pewność siebie. Na szczęście dzięki współczesnej stomatologii nie skazują nas one na nieatrakcyjny uśmiech. Stomatologiczne wypełnienia w gabinetu Dr Baron oferują równe i naturalnie wyglądające zęby, nawet po ich odbudowie. Dostępnych jest wiele możliwości odbudowy złamanych, ukruszonych bądź nieestetycznych zębów przednich i bocznych, jednak na czym polega sam zabieg?

Każdy z nas ceni sobie olśniewający efekt i estetyczny wygląd zębów. Dr Baron gwarantuje wybór najbardziej oszczędzającego tkanki sposobu odbudowy zębów, którym jest wypełnienie kompozytowe. Jest to niezwykle efektowna i nowoczesna metoda estetycznej odbudowy ubytku, która gwarantuje świetny efekt.

Jak przebiega plombowanie zębów?

W gabinecie Dr Baron zęby odbudowywane są warstwowo poprzez zastosowanie najwyższej jakości kompozytów, dzięki którym współczesna stomatologia weszła na wyższy poziom. Stosowanie materiałów nowoczesnej generacji, specjalnie opracowane warstwy szkliwa, zębiny oraz cementu pozwalają na dokładną, estetyczną odbudowę i wierne odtworzenie zęba w naturalny sposób. Dużą zaletą jest fakt, że wykorzystywane przez gabinet materiały wprowadzają system doboru odcieni uwzględniający takie czynniki, jaki m.in wiek pacjenta. Wszystko to sprawia, że efekt jest lepszy niż przy użyciu innych metod.

Wypełnienia kompozytowe

Wypełnienia kompozytowe – zalety
Zaletą wykorzystywanego wypełnienia jest to, że materiał jest zupełnie bezpieczny dla zdrowia, a osiągnięty efekt jest trwały. Ogólnie rzecz biorąc jest to jedna z najmniej inwazyjnych metod leczenia. Rozwiązanie to dokładnie oddaje naturalny kształt i kolor zębów, przez co każdy może ponownie cieszyć się zdrowym i pięknym uśmiechem wraz z zapewnieniem wieloletniej trwałości wypełnienia. Jaki jest efekt wypełnień kompozytowych? Najważniejsze jest to, że nikt nie jest w stanie zauważyć różnicy pomiędzy wypełnieniem kompozytowym a naturalnym zębem. Zakładanie kompozytów oferuje ponadto opcje modelowania kształtu powierzchni w stanie plastycznym, która w ostatecznej wersji jest utwardzana przy użyciu specjalnych lamp polimeryzacyjnych. Oznacza to, że przy niewielkich ubytkach możliwe jest ich zamaskowanie w trakcie jednej wizyty. Jeśli zależy wam na wspaniałym efekcie, zdrowych zębach i przede wszystkim dobrej jakości zabiegu, skorzystajcie z wypełnień kompozytowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *