Wybierając meble do sali konferencyjnej kierujemy się przede wszystkim ich funkcjonalnością, użytecznością oraz praktycznością. Takie aspekty, jak ciekawy design schodzą na nieco dalszy plan. Warto jednak pokusić się o stworzenie sali konferencyjnej na miarę XXI wieku, która będzie z jednej strony wygodna i funkcjonalna, z drugiej zaś niebanalna, inspirująca i wyjątkowa. Pomogą w tym z pewnością odpowiednie krzesła konferencyjne. Doskonałym przykładem jest krzesło Sky_Line znanej marki Bejot dostępne między innymi na stronie sklepu internetowego formyuzytkowe.pl.

Unikalny design

Krzesło Sky_Line od pierwszego momentu przykuwa wzrok. Nie mamy, bowiem do czynienia z klasyczną formą krzesła z zabudowanym oparciem. Twórcy tego modelu wznieśli się ponad standardowe wyobrażenie krzesła. Jego forma zaskakuje. Jest niezwykle dynamiczna. To jeden z takich mebli, który z pewnością nie umknie naszej uwadze, gdy wejdziemy do pomieszczenia. Mimo, nietypowego kształtu oparcia, model ten jest w doskonały sposób wyważony. Proporcje oparcia i siedziska, niuanse konstrukcji, zastosowane kolory i faktury… wszystko tutaj idealnie współgra ze sobą, tworząc imponującą całość. Sky_Line fantastycznie wkomponuje się w nowoczesne przestrzenie biurowe. Sala konferencyjna nabierze dzięki niemu wrażenia lekkości. Będzie to świeży powiew nowoczesności wpuszczony do wnętrza. Jednak niebanalny design to nie jedyny atut krzesła Sky_Line.

Komfort użytkowania

Artystyczna forma tego krzesła idzie w parze z jego funkcjonalnością oraz wygodą użytkowania. Siedzisko krzesła oraz jego oparcie jest odpowiednio wyprofilowane, umożliwiając zajęcie komfortowej pozycji siedzącej. Krzesło jest ponadto bardzo lekkie i łatwe do przenoszenia. Stwarza możliwość szybkiego dostosowania układu mebli do zaistniałych potrzeb. Istotna jest również możliwość jego sztaplowania, a specjalne stopki zapobiegają zarysowaniom podczas przechowywania czy transportu. Nie musimy już wybierać między niepowtarzalnym wyglądem, a funkcjonalnością krzesła konferencyjnego. Sky_Line to wyważony kompromis między tymi dwoma aspektami.

Źródło:
https://www.formyuzytkowe.pl/bejot-krzeslo-sky-line-sk-220-2n
http://www.bejot.eu/pl/Produkty/Systemy-konferencyjne/SKY_LINE-SK-220

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *