Organizacja wieczoru kawalerskiego, zwłaszcza w mieście takim, jak Kraków nie powinna sprawić najmniejszych problemów. Jest tu pod dostatkiem odpowiednich lokali, pubów, barów oraz klubów. Jednak, co w sytuacji, gdy pragniemy zorganizować naprawdę niepowtarzalną imprezę, która zaskoczy wszystkich gości? Odpowiedź może być tylko jedna – Strzelnica Cracow Shooting Academy. To obiekt, w którym każda impreza nabiera niepowtarzalnego charakteru. Hasło stag party krakow już dawno przestało się kojarzyć z wędrówką po nocnych klubach Krakowa. Dziś wieczór kawalerski w Krakowie nabiera nowego wymiaru.

Przebieg wieczoru kawalerskiego na strzelnicy

Wiele osób zapewne zastanawia się, jak może wyglądać impreza tego typu. Na pewno warto tak ułożyć plan rozrywek, aby pobyt na strzelnicy wypadł na samym początku imprezy. Powód jest dosyć oczywisty. Wieczory kawalerskie na ogół wiążą się z dużą ilością wysokoprocentowych napojów. Tymczasem, na strzelnicę nie zostaniemy wpuszczeni pod wpływem alkoholu. Ta zasada dotyczy wszystkich i jest tutaj skrupulatnie przestrzegana. Chodzi przecież o bezpieczeństwo. Broń i alkohol nigdy nie stanowią dobrego połączenia. Na klubową część imprezy przyjdzie, zatem czas później – już po strzeleckich emocjach. Taka organizacja ma jednak swoją zaletę. Podczas zabawy na strzelnicy uczestnicy wieczoru kawalerskiego mogą się lepiej zintegrować.

Zanim ruszymy w wir zabawy, powinniśmy się odpowiednio ubrać. Ubranie musi być wygodne, aby nie krępowało w żaden sposób naszych ruchów. Najważniejsze są oczywiście właściwe buty. Większość czasu na strzelnicy spędzimy w pozycji stojącej. Wybierzmy, więc obuwie na płaskiej podeszwie, zapewniające stabilną postawę. Dzięki temu będzie nam się lepiej celowało. Jeśli martwimy się o to, że nasza odzież nie jest zbyt wyjściowa, bardziej eleganckie ubranie możemy zabrać ze sobą na zmianę.
Na początek instruktor przedstawi nam regulamin strzelnicy i przekaże kilka podstawowych zasad bezpiecznego strzelania. Potem pokaże, jak obchodzić się z bronią, przyjąć prawidłową postawę strzelecką i właściwie celować. Potem przed nami już tylko fantastyczna zabawa.

Źródło: https://www.shootingcracow.com/en/stag_night

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *