Galeria może być rozrywkowa? Wydarzenia w Galerii Łomianki

Galeria Łomianki to nie tylko zakupy, ale także bogata oferta wydarzeń dla dzieci i dorosłych.

Warsztaty

Zarówno dzieci i dorośli będą świetnie bawili się na bezpłatnych warsztatach w galerii.
„Zielono mi. Cuda wianki” to warsztaty z zakresu rękodzieła. Kolorowe liście, lśniące żołędzie, różnych kształtów szyszki, czerwona jarzębina to tylko niektóre z elementów, które przemienią się w przepiękne wianki i stroiki, idealne na jesienną porę.

Żywy język

Dzieci mają okazję pobawić się językami obcymi w trakcie darmowych lekcji angielskiego lub francuskiego.
Zajęcia z języka angielskiego odbywają się zawsze w piątek od 17.30 do 18.10. Nauczyciele postarają się zachęcić dzieci do nauki poprzez zabawę. W końcu dobrze się bawiąc dzieci uczą się najłatwiej i szybciej przyswajają nowe informacje.

Z kolei zajęcia z francuskiego mają miejsce w czwartki między 17.30, a 18.10. Wykorzystywane są metody nauczania, jak Arts & Crafts Total Body Response oraz TPR. Doświadczeni nauczyciele starają się zainteresować dzieci językiem francuskim od najmłodszych lat. Dzieci bawią się, są angażowane w gry oraz ćwiczenia ruchowe, w trakcie których przyswajają nowy język.

Targi

Galeria Łomianki to także miejsce wyjątkowych targów, jak trzydniowe „Hello Fashion” – targi polskich projektantów. W trakcie targów poznamy nowinki ze świata mody i będziemy mogli nauczyć się kilku trików z strefy fashion oraz nabyć unikalne ubrania z niepowtarzalnych kolekcji mody.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *