Galeria handlowa – zakupy i więcej

Nieopodal stolicy w urokliwej miejscowości Łomianki w 2012 roku została postawiona nowoczesna galeria handlowa, oferująca szeroki zakres usług. Każdy z pewnością spędzi tutaj przyjemnie czas, znajdzie coś dla siebie i będzie miał udane zakupy.

Zabawa dla każdego

Galeria Łomianki oferuje szeroki wybór zarówno stałych atrakcji oraz sezonowych i tymczasowych. Dedykowane są one dla różnych grup wiekowych, by każdy mógł dobrze bawić się w trakcie pobytu w galerii. Dla najmłodszych przygotowano teatrzyki kukiełkowe z różnymi historiami, w trakcie których dzieci przeniosą się w odległy, baśniowy świat jako bohaterowie zdarzeń. Mogą także w każdy czwartek i piątek wziąć udział w bezpłatnych zajęciach językowych z angielskiego lub francuskiego. Zajęcia prowadzone są od podstaw, dedykowane dla dzieci, a nauka odbywa się przez zabawę i interaktywne ćwiczenia. Dzieci wraz z rodzicami mogą brać udział w licznych warsztatach, które mają miejsce na terenie galerii. Są to najczęściej warsztaty tematyczne, związane z określoną porą roku i mające charakter robótek ręcznych, w czasie których można zrobić własnoręcznie na przykład wianek z kwiatów. W Galerii Łomianki mają miejsce także specjalne eventy, dedykowane już raczej do starszej publiki – mowa o targach, np. targach mody. W czasie takiego eventu można nie tylko poznać życie projektanta od podszewki, ale także podziwiać pokaz mody i piękne projekty oraz kupić wyjątkowe rzeczy czy tkaniny.

Galeria Łomianki oferuje nie tylko wydarzenia i eventy, ale także można tutaj poszaleć wśród wieszaków i półek wielu sklepów odzieżowych, galanteryjnych, biżuteryjnych czy kosmetycznych. Szczegółowy plan galerii z wystawcami jest dostępny na https://galerialomianki.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *