Firma Nowy Styl to jeden z liderów na rynku krzeseł i foteli obrotowych. Jej produkty cieszą się uznaniem nie tylko w Polsce, ale i poza granicami naszego kraju. Klienci doceniają przede wszystkim jakość i ergonomię dostarczanych przez nią foteli biurowych. Produkty marki Nowy Styl znajdziemy w wielu sklepach z wyposażeniem biurowym. Prezentujemy jeden najbardziej ergonomicznych modeli fotela biurowego, oferowany między innymi w sklepie internetowym. To fotel idealny do ośmiogodzinnej pracy przed komputerem – Sonata 24/7.

Dlaczego 24/7?

WK 24/7 to nic innego, jak nazwa tkaniny, której używa się do tapicerowania tego fotela. Charakteryzuje się miękkością, przy jednoczesnej, dużej wytrzymałości. Tkanina ta należy do obić najwyższej jakości. Producent zapewnia, że fotel może być użytkowany ciągle, 24 godziny na dobę, przez siedem dni w tygodniu, a i tak tkanina nie straci swoich właściwości i zachowa pierwotny kształt. Zastosowanie takiego materiału przekłada się oczywiście na wytrzymałość fotela. To bardzo solidny model, który jest w stanie przetrwać nawet wyjątkowo intensywną eksploatację i który posłuży nam przez lata. Nic dziwnego, że model ten bije rekordy popularności wśród krzeseł wybieranych do biur, ale i recepcji oraz portierni.

Długie siedzenie nie musi powodować dyskomfortu

Długotrwała praca siedząca może być komfortowa, należy jednak wybrać odpowiedni fotel. Sonata 24/7 spełnia wszelkie podstawowe zasady ergonomii. Fotel oferuje nam szerokie, wygodne siedzisko, odpowiednio wyprofilowane oparcie wraz z regulacją jego siły oporu oraz możliwość zablokowania oparcia w 5 podstawowych pozycjach. Możemy wybrać taką pozycję oparcia, która jest najbardziej optymalna podczas wykonywanych obowiązków. Ogromnym atutem fotela jest stały zagłówek, który daje wsparcie odcinkowi szyjnemu kręgosłupa. Przydatne okazują się również podłokietniki wyposażone w tapicerowane nakładki.

Sonata 24/7 jest nie tylko ergonomicznym i funkcjonalnym meblem. Może stanowić również stylowy element wyposażenia przestrzeni biurowej. Projekt fotela jest ponadczasowy, elegancki i uniwersalny.

Źródło:
http://www.nowystyl.pl/produkty/fotele-biurowe/SONATA/SONATA-LUX-24-7-HRU-z-mechanizmem-Duetto-Multiblock
https://www.formyuzytkowe.pl/nowy-styl-fotel-obrotowy-sonata-24-7-promocja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *